facebooktwitteryoutube
in problemy z potencją - 13 mar, 2015
by admin - no comments
Wszystko o potencji

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Seks, który na ogół jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy cierpisz na 1 z 5 chorób. Poznaj demony, które mogą przemienić przyjemne chwile w koszmar.

Tych 5 przyczyn to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, viagra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego i choroba Peyroniego. Wymienione choroby można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, najczęściej lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Są także domowe metody leczenia niektórych z nich.

Zapewne wszyscy mężczyźni lubią seks, ale tych parę dolegliwości może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o sposobach usuwania ich, jeżeli już cię dopadną.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zaatakowane przez zarazki, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część infekcji układu moczowego zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz erekcja z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują zakażenia, w większości wypadków znajdują się w jelicie grubym i są obecne w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeśli spożywasz zbyt mało płynów, albo jeśli cierpisz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego lub kamienie nerkowe także wzmacniają ryzyko zakażenia dróg moczowych.