facebooktwitteryoutube
in problemy z potencją - 14 mar, 2015
by admin - no comments
Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszy wzwód

Istnieje parę łatwych strategii, pozwalających uzyskać mocniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco silna lub jeśli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz kilka wskazówek dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka łatwych metod, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady na pewno okażą się dla ciebie pożyteczne!

Zakaz palenia papierosów

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego tania levitra uszczuplenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Bez pośpiechu oraz stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, iż maleje transport krwi do penisa podczas stosunku. Jeśli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną wydolność erekcji. Jeśli jesteś człowiekiem otyłym to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Ten stan może także wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra w zelu być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.