facebooktwitteryoutube
in Bez kategorii - 28 maja, 2015
by admin - no comments
Styl wczoraj i dziś

Nadwaga, w szczególności wśród pań, nigdy nie jest wskazana – w końcu praktycznie każda z kobiet chce prezentować się bardzo atrakcyjnie. Byłoby najdogodniej, gdyby ukrywanie prawdziwej wagi przy pomocy odzieży nie miało w żadnym razie miejsca, w końcu lepsza opcja to wzięcie się wreszcie za siebie, zgubienie ponadlimitowych kilogramów, lecz wiadomo, że nie we wszystkich przypadkach jest to realne. I właśnie dlatego bez dwóch zdań należy starać się ubierać w taki sposób, aby nie było widać tłuszczu na udach, dużych pośladków lub wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Najważniejsza rzecz to luźne ubrania, które nie przylegają za bardzo do określonych części ciała. Przeróżne obcisłe bluzki czy spódnice wyglądają seksownie, lecz tylko wtedy, kiedy kobieca sylwetka jest bez zarzutu. Naturalnie istnieje sporo kobiet bez żadnych kompleksów, które zwykły ubierać się tak jak pragną, lecz tutaj trzeba się skupić na takich kobietach, które być może nie tyle mają kompleksy, co po prostu nie chcą wszystkiego odkrywać. Czyli na jakiś czas trzeba schować głęboko w szafie obcisłe ubrania, bo nie będą raczej nam do czegokolwiek potrzebne w najbliższych tygodniach.

Wielokolorowe ubrania to również świetny pomysł. Co jak co, ale brązowa spódniczka, czarne buty i na ten przykład biała bluzka zdecydowanie nie są właściwą kombinacją, ponieważ najzwyczajniej w świecie powodują we wszystkich przypadkach nieinteresujący efekt. Tzn. prezentujemy się sporo grubiej niż jest to w rzeczywistości. W przypadku butów nie liczy się tyle kolor, co po prostu obcas. Zatem należy unikać sandałów, butów na niskiej podeszwie – nie dość, że odbierają nam wzrost, to na dodatek znacznie pogrubiają. O wiele bardziej odpowiednie są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html w naszym przypadku buty na obcasie.