facebooktwitteryoutube
in Bez kategorii - 07 Lis, 2018
by admin - no comments
Flexin 500 – Wylecz ból stawów i odzyskaj kompletną sprawność dzięki nowoczesnej formule!

Suplement diety Flexin 500 używany jest na ból stawów.

Posiada postać tabletek. Preparat ten działa odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo a ma robienie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wykorzystaniem na produkt codziennego funkcjonowania. Ponadto Flexin 500 poprawia zdolność rzucania się plus stanowi zalecany osobom, które zawierają kilka ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok bycia oraz muszą ochrony stawów, doznały urazu stawów oraz wciąż prowadzi im żałuj, uprawiają sport oraz co wewnątrz czym chodzi ich boi są nadmiernie obciążone i wymagają regeneracji.

W zestawie preparatu Flexin 500 spotykają się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), sok z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 skupia się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno wykonywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z reklamami widocznymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do spożycia w porządku dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane wielką ilością wody.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem preparatu należy zaznajomić się z historią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu. Flexin 500 należy przechowywać w polu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy zobaczyć datę pozycji na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do użytkowania w toku dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią być przeprowadzane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

flexin 500

Flexin-500

Goji-Berry 500