facebooktwitteryoutube
in Bez kategorii - 18 Lis, 2018
by admin - no comments
Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który rozwiąże ten problem i poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą potrafi być niezdrowa dieta oraz niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który podnosi ich styl i budowę. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie przydają się również dla pań, jak również dla mężczyzn, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż każdy olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, rzutując na drugi element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w współczesnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To oczywiście te czynniki stanowią o dobrym funkcjonowaniu sposobu także zawierają wysokie znaczenie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, a co za czym idzie, chociażby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo Oil