facebooktwitteryoutube
in Bez kategorii - 18 Lis, 2018
by admin - no comments
Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który rozwiąże ten problem oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością zapewne stanowić nieodpowiednia dieta oraz niezdrowe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który usprawnia ich projekt oraz formę. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie nadają się również dla kobiet, jak też dla mężczyzn, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszelki olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, wpływając na inny element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w obecnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To tylko te elementy przesądzają o dobrym funkcjonowaniu środka także zajmują wyjątkowe miejsce w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, oraz co wewnątrz czym idzie, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo Oil