facebooktwitteryoutube
in problemy z potencją - 20 lut, 2015
by admin - no comments
Dziewięć wskazówek na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i towarzyszki satysfakcja ze stosunku była dużo większa.

Oto kilka prostych porad, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wyzwalać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania wykazały, iż kontakt fizyczny aktywizuje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Rezultat jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Godzina spędzona w pełnym słońcu może podnieść poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku promienie słoneczne obniżają ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność oraz apetyt na seks. Solarium też daje takie rezultaty.
3. Oglądaj filmy o miłości

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Zauważyli oni, że filmy miłosne zwiększają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o dziesięć procent. Największym twoim kłopotem będzie odszukanie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i erekcje są nadzorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy zajdzie tego typu potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się odprężony, a do twojego członka przypływa więcej krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z granatu
Każdego dnia wypijaj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, erekcja
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego sprawia, że całujesz z większą namiętnością.
6. Otaczaj się zapachem waniliowym

Woń wanilii efektywnie zwiększa transport krwi do członka – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wytwarzanie fal alfa w mózgu, które odprężają i pomagają wyzbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej kłopotliwe niż zaopatrywanie się w leki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeśli facet je zbyt mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Skutkiem tego warto włączyć do menu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij także o witaminie C, która powiększa poziom oksytocyny w organizmie i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do penisa. Pewne badanie wykazało, że spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, że wzwody będą bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych negatywnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra