facebooktwitteryoutube
in Bez kategorii - 07 Lis, 2018
by admin - no comments
Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja kobieta nie istniała w szerocy zaspokojona? Panie potrzebują wiele czasu, by odczuć całkowitą przyjemność z seksu oraz żyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to znasz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, że wówczas nie kłopot, to sam wiesz, iż nie udało Ci się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli zdarza Ciż się toż częściej, ona zapewne w celu stracić cierpliwość.

Długi seks sprzedaje się być środkiem do dobrego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, gdy zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na wesele jest sposób, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze swoją partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą wejść do sprawie.

Formuła Climax Control może stworzyć, iż będziesz w kształcie dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem kuracji. Ten specjalny czas jest okazję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz był nadzieję kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Już nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać sex tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

Climax-Control

Derminaks

femmax